Tere tulemast Decovar OÜ kodulehele. Decovar OÜ on 2016. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte. Meie visiooniks on usaldusväärsed lahendused, kvaliteetne töö, erialane professionaalsus. Meie tugevus on kliendi ootustele vastav kõrge kvaliteet, motiveeriv töökeskkond, arenemisvõime ja lojaalsed kliendid.  Vaatamata veel oma lühikesele ajaloole, on meie väiksel kollektiivil väga suured kogemused erinevate ventilatsiooni ja torutööde teostamisel.

Väärtustame oma Tellijaid, pakkudes paindlikku ning kvaliteetset lähenemist, oleme Teile oma  nõu ja jõuga abiks alates ideest ja planeerimisest kuni teostuseni. Meie eesmärgiks on läbi usaldusliku ja meeldiva koostöö saavutada Tellijate rahulolu ning rõõm iga valminud objekti üle, soovime olla ettevõte keda soovite valida enda ehitustegevuste planeerimisel püsivaks koostööpartneriks.

Firma teostab töid põhiliselt Lõuna-Eestis. Oleme oma klientidele professionaalseks partneriks, pakkudes optimaalse maksumuse ja kiirusega kvaliteetset teenust.

Tutvu meie pakutavate teenustega.

logo-allkirjaga

 

MARKO TEDER

Ventilatsioon ja torutööd

Teostame eramajade ja kortermajade ventilatsiooni , vee, kanalisatsiooni ja kütte töid.